Media o Nas

Victor Tromer – Panel Dyskusyjny Top Polish Brands

Duży w maluchu – Młody biznesmen ze śląska

„Swój sposób na sukces zdradził Victor Tromer, najmłodszy uczestnik na gali Top Polish Brands, który działalność biznesową rozpoczął jako dziewiętnastolatek. „Na pewno trzeba mieć farta, sprzyjającą koniunkturę, ciężko pracować, mieć talent handlowy i dużo pomocnych ludzi wokół siebie, którzy dobrze doradzają” – wyliczał prezes Śląskiej Grupy Kapitałowej.”

http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/155343,,top-polish-brands-2020-nagrody-przyznane?fbclid=IwAR2FOwWk-5I7vvuzBQe6-BzxLlJY2p7ZdqxBIOCwmclr2RG_aIHH1fo1mW8

Z radością informujemy, że firma Śląska Grupa Kapitałowa po raz kolejny została doceniona w ramach topowych konkursów organizowanych w Polsce.

Śląska Grupa Kapitałowa jest być może najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce w branży handlu mieszkaniami, dlatego została nominowana do projektu „TOP POLISH BRANDS” organizowanego przez CEOWORLD Magazine pod redakcją dr Mileny Gołda. Gala z wynikami odbędzie się 6. marca w hotelu Bristol w Warszawie. Śląska Grupa Kapitałowa jest głównym partnerem strategicznym wydarzenia.

W ramach projektu Prezes Victor Tromer udzielił wywiadu do książki „Zwykli, niezwykli. Historie biznesowe polskich marek.” Wśród osób i firm, które wyraziły chęć udzielenia wywiadu są min.; Ambasador USA, UK, Niemiec, Francji, Minister Inwestycji i Rozwoju, Minister Przedsiębiorczości i Technologi, Prezes Blachy Pruszyński, Prezes Giełdy Papierów Wartościowych, Dr Irena Eris, Prof, Witold Orłowski, Prof, Krzysztof Rybiński, Fakro, właścicielka marki Ela Piorun, prezes Atlas, prezes Ceramika Paradyż, prezes ADAMED, prezes kliniki LA PERLA, właściciel hoteli Gołębiewski, Oceanic S.A., JW Construction, prezes Inglot i inne marki. Obecność na Gali zadeklarował Książe Ulrik Poniatowski. Redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się wydać publikację w formie ksiązki pod redakcją dr Mileny Gołdy pt. „Zwykli, niezwykli. Historie biznesowe polskich marek” – pierwszą taką publikację biznesową w formie serii wywiadów, wypowiedzi prezesów i właścicieli polskich firm. Jest to propozycja skierowana do ludzi biznesu, a także osób interesujących się ekonomią oraz historiami powstania i rozwoju polskich marek. Publikacja przygotowana we współpracy z magazynem CEOWORLD, Fundacją Teraz Polska, Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Krajową Polską Radą Biznesu stanowi połączenie wypowiedzi ekonomistów m.in. prof. Witold Orłowski, prof. Krzysztof Rybiński, ambasadorów: USA, UK i Niemiec i włascicieli najlepiej prosperujących polskich firm. Dzięki bezpośrednim rozmowom z czołowymi ekspertami i przedsiębiorcami, którzy reprezentują polskie marki, opracujemy przegląd informacji dotyczący zmian w Polsce od czasu ustrojowego przełomu do czasu obecnego. Przedstawimy historie powstawania polskich marek i ich rozwoju na rynku Polskim, a także ich rozwoju na rynkach międzynarodowych. Dr Milena Gołda od prawie 20 lat buduje marki krajów i firm i w ksiażce poza wywiadami przedstawi skuteczne metody tworzenia marki osobistej i firmowej.

Galę poprowadzi Pan Zygmunt Chajzer.

Śląska Grupa Kapitałowa S.A. laureatem tegorocznej edycji „Symbol” dziennika „Rzeczpospolita” w kategorii rozwoju biznesu!

SGK będzie Spółką Akcyjną